
Всеки човек е устроен по различен начин, и това е нормално! Но пък аз силно вярвам, че когато ние комуникираме, не само пускаме емоция а и помагаме на отсрещния човек с информация, която някога би била полезна на този човек! Тук съм да споделя мислите си на Глас! Благодаря ви за слушането!